7 views kez incelendi.

Firmanızın Araçlarını Giydirerek Tanıtımını Sağlayalım Kaliteli ve titiz çalışmaları ile bilinen firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda […]

Firmanızın Araçlarını Giydirerek Tanıtımını Sağlayalım

Kaliteli ve titiz çalışmaları ile bilinen firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalıştıkları firma tanıtımı veya kendi iş alanlarını daha çok kitleye ulaştırıp reklam sağlamak adına Ankara araç giydirme olarak bizimle çalışmayı tercih edip, başarılı işlerle iş birlikteliğimiz devam etmektedir.

Araç giydirme, araç üzerindeki reklam veya logoları kapsayan bir uygulama olduğundan, araçların boyasına zarar vermeyen, sökülmek istendiğinde boyayı kaldırmadan yapılan işlemleri kapsamaktadır. Ankara araç giydirme,denilince müşterilerimizin aklına gelme sebebimiz daha önceki çalışmalarda araçların zarar görmeden, reklam amacı taşıyan işlerin gerekli kesimlere ulaşarak, işlerine katkı sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Yapışkanlı PVC ile yapılan araç giydirme işlemleri, olumsuz hava koşullarında zarar görmeyen, yağmur ve kar gibi ıslaklığa dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır. İçinde hava kalmadan ince ve detaylı çalışma ile araca yapıştırma görüntüsünden ziyade, kendi orijinal resim görüntüsü yaratmanın bilinci ile çalışmaktayız. Uygulama yapılacak araçta, öncelikle çok iyi yıkama ve kurulama işlemi yapılarak işe başlanmaktadır. Yüzey üzerinde toz ve kir kalmaması gerektiğinden ince işçilik tabiri ile çalışma yapılıp, yapışkanlı PVC dikkatli ve nazik bir şekilde hesaplama ve orantı kurularak araca giydirilmektedir.

Her tarafının eşit olması gereken uygulamada, firmamızın tecrübeli çalışanları gerekli ölçümlerle tam noktaları tespit edip yapıştırma işlemlerini yapmaktadır. Her türlü araç giydirme kapasitemiz olduğundan, yüksek ve büyük araç olan kamyon, tır, otobüs, minubüs, transporter ve otomobil firmamızda itinalı çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. Kısa sürede olması için bütün özeni gösteren firma çalışanlarımız, hatasız ve gözü zedeleyici kusurlardan kaçınmak için zaman ve uğraşı göstererek işinin hakkını vermektedir.

Yapışkanlı PVC hava koşullarına uygun bir malzeme olması yanında, esnek ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilir bir malzeme yapısına sahiptir. Kaliteli malzeme ile çalışmanın hakkını, müşterilerimizle paylaşmak, ortak çalışmaların ilerlemesini, yeni müşterilerle tanışmayı ve olası kaza durumlarındaki zedelenmiş bölümün onarılmasına olanak tanımaktadır.

Firmamız her aracın belli bir amaç uğruna yapmak istediği reklam uygulamasını tanıtım, firma içeriği, adres bilgileri ve iletişim gibi bilgilerden oluşan renkli baskıların çevreye tanıtılmasına yardımcı olmak adına uygulamakta ve sağladığı faydalarla katkı sağlamanın onurunu yaşamaktadır.

Benzer

Ankara Güven Reklam

Güven Reklam olarak toplam kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında, kalite ve müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemektir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır..Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, projelerimizi doğru zamanda, doğru teknik altyapıyla ve müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: 1169. Sok. (Eski 1. Sk), No:80 Yenimahalle / Ostim / ANKARA

Telefon: 0 312 354 03 75

E-Posta: guvenreklam2013@gmail.com

Web: https://www.guvenreklam.org