9 views kez incelendi.

Reklam Ve Tanıtım Dekota Uygulama Foreks olarak da piyasada bilinen dekota ürün reklam malzemesi olarak […]

Reklam Ve Tanıtım Dekota Uygulama

Foreks olarak da piyasada bilinen dekota ürün reklam malzemesi olarak kullanılan bir üründür. 2mm kalınlığından 20 mm ye kadar ebatları bulunmaktadır. PVC ağırlıklı malzemelerden oluşmakta olan ürün üzerine istenilen baskı yapılarak ya da direkt olarak uygulanabilen her türlü Ankara dekota uygulama reklam pano işlerinde kullanılmaktadır.

En seçkin firmaların üniversite ve bankaların panolarında gördüğümüz tanıtım reklam yazıları Ankara dekota uygulama olarak örnek gösterilebilir. Dekota uygulamasında amaç hizmetin ne olduğu ve adının belirtildiği bir figür olarak panalorda görebilmekteyiz. Hafif malzeme olma özelliğinden iç mekânlara kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ebatlarını istediğiniz tarza uygun olarak sağlamaktayız. Sadece reklam panosu olarak değil kapılarda isim belirtmede ve yönlendirme tabelalarında kullanılabilir.

Cazip fiyatlar da olan ürün montajının uygulaması kolaylıkla yapılmaktadır. İsteğe uygun özelliklere sahip boyutlarına göre yazı ve tanıtım ürünü olan dekota uygulaması için hemen firmamızı arayarak istediğiniz türden tabela ve yazı yazdırabilirsiniz. Kaliteli bir işçilik ile müşterinin tercihi olan dekota uygulaması cazip avantajlı fırsatlarla hemen istediğiniz yere uygun olarak yapılmaktadır. Dekota uygulamalarındaki malzeme her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olarak özelliklere sahiptir ancak köpürtülmüş PVC malzemeden üretildiği için sıcak yakıcı sıvılardan erimeye maruz kalabilir.

Ancak malzeme olarak Uygulandığı alanda sabit olarak durabilir ve görsel olarak şık bir tasarım sunmaktadır. Zevkinize göre ve tercihinize göre iş ya da evlerin panolarına uygulanmaktadır. Fiyat açısından ebatlara göre değerlendirilir ölçüsüne göre ve işçiliğine gör fiyat farkı yansımaktadır. Fiyatları gayet uygun uzun amaçlı kullanım özellikli olduğundan paranız ziyan olmaz ve uzun ömürlüdür.

Özelilerinde ise kullanıldığında malzemenin yoğunluğunu düşürdüğü için daha az PVC miktarı kullanılmaktadır. Dekotananın yüzeyi mat ve çalışması daha basittir. Ahşap ürünler yerine kullanılabilir su geçirmez ve şişme yapmayan bir özelliği vardır. Zararlı böceklerin zarar veremediği dekota üründe boyama bakımı gibi uygulamaların yapılması gereklidir.

İstenildiği zaman dekota malzemesinin şekillendirilmesi küçük aletlerle sağlanabilmektedir. Oldukça kullanışlı bir ürün olduğundan ve ekonomik olarak uygun olduğu için genellikle bu malzeme tercih edilmektedir. Hemen arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir ihtiyacınıza göre uygulama yaptırabilirsiniz.

Benzer

Ankara Güven Reklam

Güven Reklam olarak toplam kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında, kalite ve müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemektir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır..Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, projelerimizi doğru zamanda, doğru teknik altyapıyla ve müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: 1169. Sok. (Eski 1. Sk), No:80 Yenimahalle / Ostim / ANKARA

Telefon: 0 312 354 03 75

E-Posta: guvenreklam2013@gmail.com

Web: https://www.guvenreklam.org