8 views kez incelendi.

Folyo Uygulamaları Sayesinde Gözler Üzerinizde Olsun Tabelalara sıcak bakmayan firma ve işletme sahiplerinin ikinci tercihi […]

Folyo Uygulamaları Sayesinde Gözler Üzerinizde Olsun

Tabelalara sıcak bakmayan firma ve işletme sahiplerinin ikinci tercihi olan folyo uygulamaları daha kolay, uzun vadeli ve bakım gerektirmeyen bir seçenek olarak sunulmaktadır. Reklam seçenekleri arasında düşük maliyetli ve dikkat çekici olarak üretilen folyo uygulamaları araç giydirme ve mekanların iç, dış görünümlerinde daha etkili bir yol çizmektedir.

 Araçlar İçin Folyo Uygulamaları

İşletmenize ait kullandığınız aracın her gün gezici olarak reklamınızı yapması nasıl olurdu? Ankara folyo uygulamaişlemi sayesinde işletmenizin tüm hizmet ve iletişim bilgilerinizi aracınıza yükleyerek bilinç altına yerleştirilen bir görsel reklam aracına dönüştürmeniz mümkündür.

Genellikle ülkemizde ticari araçlardan 10 tanede 8’inin bu uygulamayı gerçekleştirmiş olduğunu fark edebilirsiniz. Sağladığı faydanın ise gözden kaçmayacak kadar büyük olduğunu belirtmek isteriz.

folyo-uygulama

folyo uygulama

Güven Reklam olarak uygulama sürecimiz ise şu şekilde ilerlemektedir;

– Aracınıza uygulanacak folyo için tasarımın çizilmesi

– Tasarımın folyo üzerine yerleştirilerek üretilmesi

– Aracınızın üzerine yapıştırarak kullanıma hazır hale getirilmesi

Ankara Folyo Uygulama İşleminin Size Kazandıracakları;

– Sürekli reklamınızı yapan gezici bir billboard unuz olur.

– Düşük bütçe ile sürekli reklam kanalı oluşturursunuz.

– Hedef kitlenize daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

– Aracınızı görenlerin dikkatini çekerek okumalarına neden olabilirsiniz.

– Bir defa yaparsınız sürekli kullanırsınız.

Firmalar İçin Folyo Uygulamaları

Firmalar için yapılan uygulamalar ise iç mekan veya dış mekan olarak iki farklı seçeneğe sahiptir. İşletme sahibi isterse dekoratif amaçlı iç mekan için folyo uygulamaları tercih edeceği gibi dışarıya cephe olan camlar içinde istediğiniz boyut ve ebatlarda folyo uygulamaları da yapılmaktadır.

Güven reklam olarak folyo uygulamalarında en çok dikkat ettiğimiz husus folyonun zemine uygulanma sürecidir. Bu süreçte en ufak bir hava kabarcığı bile dışarıdan çirkin bir görüntü oluşmasına neden olmaktadır. Alanında uzman uygulama yapan personellerimiz sayesinde zeminin prüz, bombe, kavis ve benzeri hiçbir etkene bağlı kalmadan uygulayabildiğini belirtmek isteriz.

Ankara folyo uygulama firması olarak bizlere gelen talepler arasında en çok aşağıdaki bilgilerin yer alması istenilmektedir;

– Firma ismi

– Firma hizmetleri

– Referanslar

– İletişim Bilgileri

– Slogan

Benzer

Ankara Güven Reklam

Güven Reklam olarak toplam kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında, kalite ve müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemektir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır..Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, projelerimizi doğru zamanda, doğru teknik altyapıyla ve müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: 1169. Sok. (Eski 1. Sk), No:80 Yenimahalle / Ostim / ANKARA

Telefon: 0 312 354 03 75

E-Posta: guvenreklam2013@gmail.com

Web: https://www.guvenreklam.org