7 views kez incelendi.

Birçok firmanın kendi reklamlarını gece karanlığında yapabilmeleri için kullandıkları bir tabela çeşidi olan ışıklı tabela, […]

Birçok firmanın kendi reklamlarını gece karanlığında yapabilmeleri için kullandıkları bir tabela çeşidi olan ışıklı tabela, firmamızın ismini ve logosunu içeren fosforlu ışıkla göz alıp ilgi çekebilen ve herkesin rahatça görebileceği bir konuma asılarak kullanılmaktadır.

Ankara ışıklı tabelaneon, led veya florasan ışık kullanılarak, arka ve ön bölümlerinde ışığın daha rahat yansıyabileceği pleksi, vinil veya folyo baskılardan oluşturularak hazırlanmaktadır. Böylelikle şirket tanıtımı amacı ile kullanmak isteyen birçok müşterimiz kendi firmasının gece daha rahat görünebilmesini sağlayabilmektedir. Alüminyum veya demir iskeletten oluşan bir profil hazırlayıp, ön yüzeye ışığın daha rahat geçebileceği pleksi levhalar, arka yüzeye ise ışığın eşit dağılımını yapabilen alüminyum gaofrajlı denilen levhalar ve içinde değişik ışıkların, özellikle neon ve florasanla aydınlatması yapılmaktadır. Ankara ışıklı tabela olarak, gece görüş mesafesini arttırmak daha fazla akılda kalıcı ve ilgi çekici tasarımlar sunmak için çalışmaktayız.

Özellikle gece acil durumlarda eczane arayışındaki insanlara uzaktan görebilme imkânları sunmamız, zaman tasarrufu sağlayıp, hastası için şifa sunabilme imkânları yaratılmaktadır. Tabelalarımızı hazırlarken her türlü düşünce birleştirilerek montaj yapıldığından, sarkıtmalı olarak takılacak tabelaların rüzgâr ve fırtına gibi kötü hava koşulları göz önünde bulundurularak sağlam profil ve iskeletten oluşması sağlanmaktadır.

Duvara monte edilecek çalışmalarda Ankara ışıklı tabela büyüklük ve genişlik durumlarını göze alarak, ışığın eşit dağılımını ve tanıtıcı yazının düzgün okunabilmesini planlayarak çalışmaktadır. Işık düzeni her noktada aynı olduğu takdirde, tabelanın düzgün okunması veya irtibat numarasının düzgün alınması sağlanmaktadır. Akılda kalıcılık veya gereksinim duyulduğunda kolay bulunabilmeyi sağlayan ışıklı tabelalar, belediyelerden alınan izinlerle kullanıldığından, kurallara uygun hazırlanmaktadır.

Yaptığımız birbirinden farklı tasarımlar sayesinde, daha çok müşteri kitlesine ulaşarak firmalara hizmet sunmaktayız. Firmaların en iyi reklam ve tanıtım aracı olarak kullandıkları ışıklı tabelalar, firmanın adı dışında irtibat telefonları da yazıldığından, kendi reklamlarını 24 saat yapabilme imkânı bulabilmektedir. Birçok müşterimize, örnek modellerimizi göstererek yönlendirmeler yaptığımızdan, fikri ve bilgisi olmayanlara iş yerlerinin içeriği doğrultusunda ışıklı reklam tabelası hazırlayarak, memnuniyet sağlamaktayız. İnsan gözünü rahatsız etmeyen, göz kusurları olanların veya araç kullananların gözünü almayan ışıklı tabelalarımız, göz kamaştırmayan yapıda üretilmektedir.

Benzer

Ankara Güven Reklam

Güven Reklam olarak toplam kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında, kalite ve müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemektir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır..Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, projelerimizi doğru zamanda, doğru teknik altyapıyla ve müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: 1169. Sok. (Eski 1. Sk), No:80 Yenimahalle / Ostim / ANKARA

Telefon: 0 312 354 03 75

E-Posta: guvenreklam2013@gmail.com

Web: https://www.guvenreklam.org