10 views kez incelendi.

Eğer ki mekanınız güneşten fazlası ile faydalanıyorsa ışıksız tabela tercihleri ile daha etkili bir görünüm […]

Eğer ki mekanınız güneşten fazlası ile faydalanıyorsa ışıksız tabela tercihleri ile daha etkili bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu sezonun trend modelleri ise genellikle el yazısı ile oluşturulan fontlar ve sadece öne çıkan web sitesine yer verilen tabelalardır.

Güven tabela olarak işletmenize özel tasarımlar oluşturarak tabelalarınızı dikkat çekici, ilgi uyandırıcı hale getirmekteyiz. Uzaktan kolay okunabilen tasarımlarımız sayesinde tabelanızı gören kişiler için rahat bir okuma sunuyoruz.

           Ankara ışıksız tabela ürünlerine yoğun ilgi göstermektedir. Sebebi ise Ankara’da yer alan birçok mağazanın cephe kısımlarının güneşi görmesinden kaynaklıdır. Işıksız tabela uygulama işlemleri sadece Türkiye illeri içerisinde değil yurt dışında dahi birçok çalışmaya imza atmıştır. Adından da anlaşılacağı gibi Güven reklam “Güven” odaklı hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Işıksız tabela üretim ve uygulama süreçleri;

– Öncelikle nasıl bir tabela istediğinizi dinliyoruz.

– En, boy ve genişlik oranlarını mağazanıza göre belirliyoruz.

– Ardından sizin için gereken arka plan malzemelerini hazırlıyoruz.

– Paralel olarak tabela tasarımını çizerek sizlerin onayına sunuyoruz.

– Onayınız veya revize isteklerinizin sağlanmasının ardından üretimini sağlıyoruz.

– Mağazanıza gelerek tabelayı olması gerektiği gibi yerleştirerek kurulumunu tamamlıyoruz.

Işıksız tabela tercihlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar yer almaktadır. Bunların ilki tabelanın iskeletini oluşturan demirin boyanarak kullanım ömrünü uzatmaktır.

Işıksız tabelaların akşamüzeri kullanılmak üzere ek ışıklar ile desteklenerek net görünümünü devam ettirmeniz gerekmektedir.

Montaj ve kurulum işlemlerinin profesyonel ve dayanıklı şekilde gerçekleştirilmesi, olabilecek kazaları engelleyecektir.

Güven Reklam Öneriyor: Işıksız tabela yaptırdı iseniz tabelanızın renk solmalarına maruz kalmadan veya yazılarının silinmeden yıllık olarak bakımlarını yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

           Ankara ışıksız tabela tercihlerinin başlıca sebebi herhangi bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulmaması nedeni ile maliyetlerinin çok daha düşük olmasıdır. Fakat ışıklı tabelalar bu konuda daha etkili bir görünüme sahip olduğu da değişemez bir gerçektir.

Işıksız tabela yaptırmak istiyorsanız öncelikle keşif için personellerimizin yerinize gelerek fizibilite araştırması ve tabela boyutları, seçenekleri konusunda sizleri bilgilendirmesi gerekmektedir. Ardından Güven Reklam uzmanları tarafından tabelanız isteklerinize göre hazırlanarak kısa bir süre içerisinde kurulumunu tamamlamaktadır.

Benzer

Ankara Güven Reklam

Güven Reklam olarak toplam kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında, kalite ve müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemektir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır..Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, projelerimizi doğru zamanda, doğru teknik altyapıyla ve müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: 1169. Sok. (Eski 1. Sk), No:80 Yenimahalle / Ostim / ANKARA

Telefon: 0 312 354 03 75

E-Posta: guvenreklam2013@gmail.com

Web: https://www.guvenreklam.org