10 views kez incelendi.

Pleksiglas Uygulaması Ve Avantajları Plastiğin keşfediliş süreci; monomer yapılardan polimer zincirlerin elde edilmesiyle olmuştur. Bu […]

Pleksiglas Uygulaması Ve Avantajları

Plastiğin keşfediliş süreci; monomer yapılardan polimer zincirlerin elde edilmesiyle olmuştur. Bu da plastiğin endüstriyel ürünlerde çeşitliliğini artırmıştır. Sosyal yaşamda yaygın kullanılan plastik ürünlerden biri de akriliktir. Akrilik aynı zamanda Pleksiglas ürünün ana maddesidir. Pleksiglası diğer alternatiflerden ayıran başlıca özellikse, sert bir yapıda olması ve şeffaflığıdır.

Gerek şeffaflığından doğan vitrin özelliği gerekse sertliğinden doğan dayanıklılığı pleksiglası tercih edilen ürünlerden biri yapmıştır. Aslında pleksiglasın reklamcılık dışında çeşitli kullanım alanları da vardır. Uçakların güneşliğinden, inşaat sektörüne, hatta periskoplara kadar uzanan geniş bir kullanımı söz konusudur. Firma olarak da, şeffaflık ve dış etkenlere karşı dayanıklılığından dolayı pleksiglası uygulamalarımıza dahil etmiş bulunmaktayız. Firmamıza ulaşan talepler kısa sürede değerlendirilerek uzman personelimiz tarafından Ankara pleksiglas uygulama ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Pleksiglas özellikle açık hava reklamcılığı için idealdir. Tabi kapalı alanlarda da değerlendirilebilir. Herhangi bir pano reklamı ya da şirket tabelası için pleksiglas uygulaması çok iyi sonuçlar verir. Pleksiglas firma tabelaları, farklı geometrik yapıları ve hoş saydamlığıyla estetik bir görüntü sunmaktadır. Cam fitiliyle sağlam bir şekilde monte edilerek, her türlü dışsal etkene karşı yıpranmadan uzun süre korunabilmektedir. Pleksiglas hizmet uygulamamızda renk seçenekleri de mevcuttur. Ağırlıklara göre değiştiği gibi, farklı ebatlarda da hazırlanabilir. Uzman personelimiz güvenli bir şekilde pleksiglası uygulayarak tam zamanında teslimatı gerçekleştirir. İsteğe göre renksiz bir fonda pleksiglas uygulaması da yapılmaktadır. Hatta yarı saydam görüntüyle de tatbik edilebilir.

Uygulama ölçüleri müşteriler tarafından da ön bilgi olarak verilebilir. Zira pleksiglas kolayca delinip kesilebilmekte, istenen muhtelif ölçülere getirilebilmektedir. 90 santigrat civarında yumuşatıldığından işlenmesi esneklik gösterir. Ayrıca yanmaya karşı belli ölçülerde dayanıklılık gösterir. Tabi şiddetli yanmalarda bu direnç kaybolabilmektedir. Bununla birlikte camdan hem dayanıklı hem de hafiftir. Bu döküm levhalar farklı geometrik şekillere sokulabilir. Dolayısıyla reklamcılık sektöründe her koşula uygun bir yapı arz eder.

Açık hava reklamcılığında en çok merak edilen hususlardan biri de ürünün iklim şartlarına dayanmasıdır. Bu açıdan pleksiglas ürünler diğer plastiklerden çok daha dayanıklıdır. Aydınlatmayla sentezlenmiş reklam ihtiyaçlarına da cevap verebilir. Sonuç olarak, pleksiglas ürünler reklamcılık sektörünün yükselen trendlerindendir. Ankara pleksiglas uygulama ihtiyaçlarınız için 7/24 firmamızın iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer

Ankara Güven Reklam

Güven Reklam olarak toplam kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında, kalite ve müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemektir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır..Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, projelerimizi doğru zamanda, doğru teknik altyapıyla ve müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: 1169. Sok. (Eski 1. Sk), No:80 Yenimahalle / Ostim / ANKARA

Telefon: 0 312 354 03 75

E-Posta: guvenreklam2013@gmail.com

Web: https://www.guvenreklam.org